قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی نوید بررسی
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “نوید بررسی” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

فروشگاه نوید دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک در قالب نماد اعتماد الکترونیک  کسب و کارهای اینترنتی می باشد گه جهت استعلام می توانید اینجا کلیک کنید.

ثبت نام و استفاده از فروشگاه اینترنتی نوید بررسی (به عنوان خریداران یا فروشندگان یا هر دو)، به معنای مطالعه ی کامل و آگاه بودن و پذیرفتن شرایط این توافق نامه و پذیرفتن سایر قوانین و شرایط لندیکا می باشد. هر گونه فعالیتی در سایت، از جمله اقدام به خرید و ثبت سفارش کالا، فروش کالا، ثبت نظر، شرکت در پروسه پیگیری سفارشات و غیره و همچنین فعالیت به عنوان تامین کننده، (نیاز به پذیرش قرارداد تامین و فروش کالا و طی کردن کلیه مراحل ثبت نام تامین کنندگان) به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه نوید بررسی در این توافق نامه و سایر توافق نامه ها و قوانین مندرج در سایت نوید بررسی، از سوی کاربر می باشد.

این قرارداد ما بین فروشگاه اینترنتی نوید بررسی از یک طرف و کاربران اینترنتی سایت نوید بررسی، اعم از خریداران و فروشندگان و سایر افرادی که به هر نحو از این سایت استفاده می نمایند، از طرف دیگر، در جهت افزایش امنیت معاملات صورت گرفته بین کاربران در فضای مجازی منعقد می گردد.

موضوع قرارداد عبارت است از ارائه سایتی مطمئن و قانونی با تمامی مجوزهای رسمی، جهت تبادل و خرید و فروش امن کالا به صورت اینترنتی، بین کاربران فروشگاه نوید بررسی که می توانند به عنوان فروشنده یا خریدار یا هردو فعالیت نمایند. سایت نوید بررسی از طریق بازاریابی، تبلیغات و ارائه تسهیلات مختلف، زمینه را جهت خرید و فروش اینترنتی کالا توسط کاربران، فراهم آورده است.

ثبت نام در سایت نوید بررسی به منزله ی پذیرش این توافق نامه و سایر شرایط و قوانین سایت میباشد و این توافق نامه و سایر قوانین و قراردادها و شرایط سایت از لحظه ای که کاربر در سایت نوید بررسی ثبت نام نماید، معتبر و لازم الاجرا میباشد.

عضویت در سایت نوید بررسی برای افراد حقیقی و حقوقی ذیل بلامانع می باشد :
اشخاص حقیقی : تمام افراد بالای 18 سال می توانند در سایت نوید بررسی عضو شده و از خدمات آن به عنوان خریدار یا فروشنده یا هر دو استفاده نمایند.
اشخاص حقوقی : هر مجموعه ای که در دفاتر ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشد می تواند در سایت نوید بررسی عضو شده و از خدمات آن به عنوان خریدار یا فروشنده یا هر دو استفاده نماید.

جهت عضویت رایگان و استفاده از خدمات سایت نوید بررسی ، نیاز به یک خط تلفن همراه فعال و یک کلمه ی عبور دلخواه میباشد. ثبت شماره موبایل و انتخاب کلمه عبور دلخواه به منزله ی ثبت نام و عضویت رسمی و پذیرش این توافق نامه و سایر شرایط و قوانین سایت میباشد. پس از ثبت نام، فعالیت کاربر در سایت نوید بررسی به صورت رسمی و قانونی آغاز میشود و از این پس مسئولیت کلیه امور و اقدامات انجام گرفته توسط وی در سایت، بر عهده ایشان خواهد بود .

متقاضیان موظف می باشند قبل از عضویت، قوانین سایت و توافق نامه کاربری وسایر قوانین مرتبط را به طور کامل مطالعه نمایند، و عضویت در سایت نوید بررسی به منزله قبول بی قید و شرط تمام قوانین و توافق نامه های فروشگاه نوید بررسی می باشد، در غیر این صورت کاربر مجاز به ثبت نام و استفاده از خدمات نوید بررسی نمی باشد.

از آنجا که اطلاع رسانی های سایت نوید بررسی از طریق ایمیل و گاها پیامک صورت میگیرد، لذا کاربر موظف می باشد از آدرس ایمیل و شماره تلفن همراهی استفاده نماید که متعلق و در اختیار وی باشد.

کاربران موظف می باشند جهت عضویت یا اعلام هر گونه اطلاعات به صحت آدرس دامنه نوید بررسی https://www.navidrev.ir توجه نمایند .

کاربران متعهد میگردند تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت حساب کاربری خود، شخصا مسئولیت حفظ و نگهداری آن را به عهده گیرد.

 • تبصره 1- کاربر حق فروش یا انتقال حساب خود یا استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات این موضوع، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.
 • تبصره 2- در هنگام ثبت نام یا انجام اولین عملیات خرید و فروش و درخواست تسویه حساب در سایت، کاربران متعهد میگردند طبق درخواست نوید بررسی، اطلاعات هویتی خود را در کمال صداقت اعلام نموده (از جمله نام و نام خانوادگی – آدرس پستی – کد و تصویر کارت ملی – شماره حساب و شماره شبا بانکی که به نام کاربر باشد و …. ) و کلیه ی عواقب ناشی از عدم اعلام اطلاعات صحیح یا استفاده از اطلاعات هویتی اشخاص دیگر، بر عهده کاربر می باشد.
 • تبصره 3- کاربران نوید بررسی می بایست هرگونه تغییر در اطلاعات ثبت شده، مانند شماره تلفن، آدرس و اطلاعات حساب بانکی خود را از طریق ویرایش اطلاعات حساب کاربری به روزرسانی نمایند.
 • تبصره 4- اگر شماره کارت بانکی یا شماره حساب و شماره شبای بانکی كاربر به هر دلیل تغییر نماید، وی موظف خواهد بود در اسرع وقت اطلاعات مربوطه را در سایت به روزرسانی نماید، در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه نوید بررسی نخواهد بود و عواقب بروز مشکلات احتمالی بر عهده کاربر می باشد. این اطلاعات در صفحه داشبورد من قابل دسترسی می باشد .
 • تبصره 5- حفاظت از اطلاعات شخصی كاربران و حفظ حریم خصوصی آنها برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و نوید بررسی متعهد می گردد اطلاعات دریافت شده از اعضاء و کاربران خود را فقط در امور مرتبط با معاملات استفاده نموده و به هیچ وجه آنها را در اختیار سایر افراد قرار ندهد.
 • تبصره 6- تمام کاربران نوید بررسی با قبول این توافق نامه از طریق ثبت نام در سایت نوید بررسی، به عنوان خریدار یا تامین کننده (فروشنده) موافقت خود را مبنی بر ایفای کلیه تعهدات مندرج در این توافق نامه، قوانین و سایر توافق نامه های سایت نوید بررسی و همچنین مطالب و نکات مندرج در راهنمای سایت و همچنین کلیه ی قوانین و نکات مندرج در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیک به آدرس enamad.ir اعلام میدارند.
 • تبصره 7- با قبول این توافق نامه، فروشگاه نوید بررسی مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، کشف احتمال تقلب، جعل هویت، کلاهبرداری و سایر فعالیت هایی که طبق قوانین سایت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز است، عضویت کاربر را معلق یا ابطال نموده و در صورت لزوم شخص خاطی را به مراجع قضایی معرفی نماید.

در سایت نوید بررسی امکانات لازم جهت ارتباط کاربران با سایت و ارتباط کاربران با یکدیگر از طرق مختلف در نظر گرفته شده، با این حال کاربران میتوانند در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام و همچنین وجود هر گونه مشکل در روند معامله از طریق گزینه تماس با ما اقدام نموده و از راهنمایی مسئولین نوید بررسی استفاده نمایند. ارتباط نوید بررسی با کاربران از طریق ارسال پیام به پنل کاربری و ایمیل کاربر و گاها از طریق ارسال پیامک صورت میگیرد.

 • تبصره 8- بر اساس این توافق نامه، كاربر قبول می نماید کلیه اخطارها، تذکرات و مکاتبات مندرج در سایت و پنل کاربری یا ارسال شده به نشانی پست الکترونیک یا نشانی پستی اصلی کاربر، به روئیت وی می رسد. لذا 12 ساعت پس از درج اخطار یا ارسال تذکر یا پیام از طریق سایت یا ارسال آن به نشانی پست الکترونیک وی یا تماس تلفنی، آن اخطار، ابلاغ شده تلقی گردیده و در صورت ارسال از طریق پست، اخطار مذکور پس از گذشت سه روز کاری ابلاغ شده تلقی می گردد و لازم الاجرا یا پیگیری میباشد.
 • تبصره 9- طبق این توافق نامه، نوید بررسی اجازه دارد تمامی پیام های کاربران به یکدیگر را کنترل نموده و پیام هایی که شامل هرگونه اطلاعات تماس، لینک سایر وب سایتها، یا حاوی توهین و تمسخر و تبلیغات نامربوط و مطالب سیاسی و نامرتبط یا مطالبی که طبق شرع و قانون اساسی کشورغیر مجاز است را حذف یا ویرایش نماید، و عواقب ارسال پیامی خارج از این چهارچوب برعهده کاربر خاطی میباشد.
 • تبصره 10- چنانچه هرگونه پیام شامل توهین، تمسخر و مطالب مستهجل و غیر مرتبط یا مطالب سیاسی و غیر قانونی یا هرگونه اطلاعات تماس، توسط کاربر دیگری دریافت شود، سایت نوید بررسی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته و با فرد خاطی طبق قانون اساسی کشور برخورد میگردد.
 • تبصره 11- لغو خرید: پس از خرید کالا در صورت عدم تامین کالا به هر دلیل، نوید بررسی موظف است در اولین فرصت مراتب را به خریدار اطلاع داده و وجه پرداختی را به طور کامل به حساب ایشان استرداد دهد.

 

عرضه کالا و خرید و فروش آن

برای عرضه و فروش کالای نو، می توانید از متن، عکس، توضیحات و غیره در گروه های مناسب استفاده کرده و مسئولیت استفاده از هر نوع ابزار فوق که مغایر با شئونات مذهبی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منحصرا متوجه کاربر خواهد بود. جهت فعالیت به عنوان تامین کننده (فروشنده) ی کالای نو و آکبند ، لازم به پذیرش قرارداد تامین و فروش کالا (قرارداد فروش کالا) و طی کردن کلیه مراحل ثبت نام تامین کنندگان (فروشندگان) می باشد.

لازم به ذکر است که فعالیت به عنوان فروشنده در سایت نوید بررسی فقط برای فروشندگان مستقر در شهر سنندج مقدور است. امید است که با کمک و پشتیبانی شما در آینده ای نزدیک بتوانیم این امکان را برای شهر های دیگر فراهم کنیم.

تبصره 1- فروشگاه های برتر
سایت نوید بررسی تسهیلات و خدمات ویژه ای را برای فروشندگان خاص خود در نظر میگیرد که از جمله آنها میتوان به مدیریت فرایند ثبت کالا، تبلیغات رایگان برای فروشگاه و کالای فروشنده مورد نظر در صفحات اصلی نوید بررسی و گاها تبلیغات متنوع خارج از سایت ، کنترل تمام مراحل فروش از ابتدا تا لحظه تسویه حساب با فروشنده، قرار دادن کالاهای فروشگاه در شرایط فروش ویژه، کاهش پورسانت ، بر عهده گرفتن سیستم حمل و توزیع کالاهای فروشگاه مورد نظر و تلاش مستمر در راستای افزایش فروش آن فروشگاه، اشاره نمود.

تبصره 2- انجام معامله خارج از سایت نوید بررسی تحت هر شرایطی غیر مجاز بوده و تبادل هرگونه اطلاعات تماس و یا دادن پیشنهاد جهت انجام معامله خارج از سایت نوید بررسی غیر مجاز می باشد. همچنین استفاده از هرگونه متنی شامل لینک های خرید سایت های دیگر و یا درج هرگونه اطلاعات تماس برای کاربران غیر مجاز می باشد و نوید بررسی هیچ گونه مسئولیتی در قبال طرفین این معاملات نداشته و رفع مشکلات احتمالی جزو تعهدات نوید بررسی نمی باشد.

روش های پرداخت

نوید بررسی تمام مجوزهای لازم جهت فعالسازی درگاه های امن پرداخت اینترنتی را کسب کرده و از درگاه پرداخت بانک های مختلف جهت این سیستم استفاده می نماید .خریداران می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کالاهای مورد نیاز خود و پرداخت اینترنتی امن وجه کالا اقدام نمایند. همچنین ممکن است قابلیت پرداخت در محل برای برخی از شهرهای کشور نیز درنظر گرفته شود.

 • تبصره 1- جهت جلوگیری از زیان ها و خطرات احتمالی، نوید بررسی طبق قانون تمام مجوزها و مسائل امنیتی را در زمینه پرداخت امن اینترنتی در نظر گرفته است.
 • تبصره 2- نوید بررسی طبق شرایط خاصی، ممکن است امکان پرداخت در محل را برای برخی از شهر ها فراهم نماید، استفاده از قابلیت پرداخت در محل تابع شرایط و قوانین خاصی میباشد و هر کاربر در صورت استفاده از قابلیت پرداخت در محل، ملزم به رعایت قوانین و شرایط “خرید و فروش کالا با استفاده از قابلیت پرداخت در محل” میباشد، همچنین نوید بررسی میتواند در صورت نیاز امکان پرداخت در محل را از سایت حذف نموده یا برای مدتی آنرا تعلیق نماید.
 
موارد ممنوعه

فروشندگان قبل از ثبت و فروش کالای خود، باید نسبت به قانونی بودنِ فروش اینترنتی آن کالا، طبق قوانین سایت و قانون اساسی کشور و قوانین، نکات و ضمائم مندرج در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیک به آدرس enamad.ir اطمینان حاصل نمایند. در صورت منطبق نبودن فعالیت کاربر با قوانین سایت، و احکام شرع و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قوانین و نکات مندرج در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیک (اینماد)، سایت نوید بررسی تا حد امکان از انجام هر یک از این فعالیت ها جلوگیری می نماید و همچنین ممکن است تغییرات دیگری نظیر ایجاد محدودیت در تسهیلات خرید و فروش و مسدود کردن حساب کاربر خاطی اعمال نماید، در هر صورت عواقب هر گونه فعالیت و خرید و فروش، که با احکام شرع و قانون اساسی جمهوری اسلامی در تضاد باشد بر عهده خریدار یا فروشنده خاطی بوده و نوید بررسی در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد، لذا کلیه کالاها، مبادلات و معاملات، فعالیت ها و خدمات ممنوعه که طبق این قرارداد و مطابق با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز شناخته شوند، مشمول حمایت سایت نخواهند شد. لیست کالاهای که خرید و فروش اینترنتی آنها غیر مجاز است، در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیک به آدرس enamad.ir قابل مشاهده است (لیست کالاهای غیر مجاز ممکن است هر چند وقت یکبار به روزرسانی گردد، لذا تمامی کاربران متعهد میگردند که از آخرین لیست کالاهای غیر مجاز مطلع باشند) و تمام کاربران متعهد به رعایت قوانین اینماد و عدم خرید و فروش اینترنتی کالاهای غیر مجازمی باشند.

 • تبصره 1- در صورت مشاهده هر گونه تخلف در نوع کالای ثبت شده و مبادلات و معاملات و فعالیت های یک کاربر، از سایرکاربران خواهش می شود در اسرع وقت مراتب تخلف را به اطلاع مسئولین نوید بررسی برسانند.
 
تعرفه ها

تعرفه های مربوط به عرضه کالا و فروش آن و تهیه و تامین درگاه امن جهت تبادل و خرید و فروش کالا بین کاربران و تدارک امنیت داد و ستد های اینترنتی برای تمام کاربران نوید بررسی که به عنوان خریدار و فروشنده فعالیت مینمایند، تحت عنوان پورسانت یا کارمزد فروش، در مرحله ی ثبت کالا مشخص میگردد و پرداخت آن بر عهده فروشنده می باشد و ربطی به خریدار ندارد. فروشندگان می بایست در مرحله ی ثبت کالای خود، به درصد پورسانت و کارمزد فروش کالای خود دقت نمایند و در صورت عدم توجه به آن نوید بررسی هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد. لازم به ذکر است که کارمزد و پورسانت فروش هر کالا به نوع و گروه آن کالا بستگی دارد و ممکن است طی بازه های زمانی مختلف دچار تغییر گردد، بدیهی است توجه به پورسانت فروش هر کالا در هر لحظه بر عهده ی فروشنده میباشد و نوید بررسی در این زمینه مسئولیتی ندارد.

سعی گردیده تعرفه و پورسانت فروش کالا در سایت نوید بررسی بسیار کم یا حتی در برخی مواقع صفر یا نزدیک به صفر درصد در نظر گرفته شود تا باعث افزایش رضایت و فعالیت فروشندگان و رونق در تجارت الکترونیک کشور گردد.

تسویه حساب با فروشندگان

پس از فروش کالا در سایت نوید بررسی، مبلغ فاکتور به صورت آنلاین از خریدار دریافت گردیده و از طریق پنل کاربری، ایمیل و گاها پیامک به فروشنده اطلاع رسانی خواهد شد تا در بازه زمانی مجاز نسبت به آماده سازی کالا جهت تحویل به نماینده فروشگاه اینترنتی نوید بررسی اقدام نماید. پس از دریافت و تایید کالا توسط خریدار، وجه کالا بلافاصله به حساب کاربری فروشنده واریز میگردد و وی میتواند بلافاصله درخواست تسویه حساب نماید تا وجه مربوطه در بازه زمانی 4 تا 5 روز کاری از طریق شبا به حساب بانکی وی واریز گردد.

اگر خریدار در زمان مجاز نسبت به تایید یا رد کالا اقدام ننماید ، سیستم به صورت خودکار کالا را تایید کرده و وجه کالا را به حساب کاربری فروشنده واریز مینماید که فرایندی غیر قابل برگشت است، ضمن اینکه این نوع عملکرد خریدار برای او با امتیاز منفی همراه خواهد بود و تمام عواقب آن صرفا بر عهده وی بوده و در آینده حق اعتراض برای وی محفوظ نمی باشد.

سیستم امتیازدهی 

نوید بررسی سیستم پیشرفته و هوشمندی را برای امتیاز دهی و نظر سنجی نسبت به عملکرد کاربران در نظر گرفته، بدین صورت که سیستم تمام عملکردهای مهم کاربران را زیر نظر گرفته و به واکنش های مهم آنها امتیاز میدهد و در صورت مشاهده هر گونه تخلفی گاها حساب کاربری آنها را در زمینه فعالیتی خاص و نهایتا تمام فعالیت ها مسدود مینماید. از طرف دیگر کاربران نیز میتوانند تحت شرایط خاصی به عملکرد یکدیگر امتیاز دهند. امتیاز هر کاربر یا فروشگاه معیار خوبی برای انتخاب کاربران یا فروشگاه های برتر می باشد.

اختلافات

سایت نوید بررسی و قوانین آن طوری طراحی گردیده که تا حد امکان از بروز هرگونه اختلاف و نارضایتی بین کاربران جلوگیری شود، در عین حال سیستم جامعی برای حل اختلافات احتمالی که ممکن است بین طرفین معامله رخ دهد در نظر گرفته شده است. به طور کلی سیستم حل اختلاف از بخش های مختلفی از جمله مذاکره طرفین معامله با هم، کسب تفاهم بین کاربران و اعلام و تایید شرط تفاهم توسط خریدار و فروشنده، ارجاع شکایت به هیئت داوری نوید بررسی تشکیل میگردد، در عین حال نوید بررسی تمام سعی خود را خواهد نمود تا بهترین کاربران را در عضویت سایت نگه دارد و در صورت بروز مشکلات احتمالی مبنای عملکرد نوید بررسی رفع سریع و دوستانه مشکل با همکاری متقابل طرفین معامله می باشد و در این راستا تمام توان خود را به کار خواهد گرفت .
لازم به ذکر است که بازگشت و استرداد کالای فروخته شده، تحت شرایط و قوانین استرداد کالا صورت میگیرد.

نوید بررسی اقدام به طراحی یک سیستم داوری عادل نموده تا در صورت تمایل هر یک از طرفین معامله وارد عمل شده و پس از بررسی مشکل و مدارک و شواهد و مستندات اقدام به صدور رای نماید، رای صادره از طرف هیئت داوری نوید بررسی لازم الاجرا بوده و طرفین معامله ملزم به همکاری کامل با این هیئت می باشد. نوید بررسی تمام سعی و توان خود را جهت رفع بهتر و سریعتر مشکل به کار خواهد گرفت. لازم به ذکر است در صورت ارجاع مشکل به هیئت داوری نوید بررسی، حکم هیئت داوری نوید بررسی لازم الاجرا بوده و طرفین معامله ملزم به قبول آن میباشند. در راستای قوانین حل اختلاف، توجه به موارد ذیل الزامی می باشد:

 1. فروشندگان ملزم هستند در معاملاتی که در این سایت انجام می دهند الزامات این توافق نامه را مراعات نمایند و مندرجات این توافق نامه در تفسیر و تعبیر اختلافات طرفین ملاک عمل می باشد و رای هیئت داوری نوید بررسی با توجه به این توافق نامه و مستندات موجود صادر می گردد.
 2. هر اقدام و عملکردی از طرف کاربران سایت، به منزله پذیرش قوانین و توافق نامه کاربری نوید بررسی می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، این توافق نامه مبنای قانونی و رسمی عملکرد نوید بررسی و کاربران آن می باشد.
 3. خریدار میبایست بلافاصله پس از دریافت کالا نسبت به تست و کنترل و نهایتا تایید کالا اقدام نماید، بدیهی است عدم تایید کالا با استناد به دلایل پوچ و غیر منطقی تنها به ضرر خود او بوده و عواقب آن بر عهده خریدار می باشد. در صورت وجود ایراد در کالای دریافتی خریدار لازم است قبل از پایان مهلت تست و تایید وجود هرگونه مشکل را با فروشگاه نوید بررسی از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارد.
 4. خریدار جهت بررسی و تست و تایید کالا زمان کافی دارد و این زمان بسته به نظر فروشنده میتواند افزایش یابد.
 5. اگر ثابت شود که دعوای مطرح شده از طرف خریداری واهی بوده، شکایت وی طبق نظر هیئت داوری نوید بررسی بلافاصله مختومه میشود.
 6. “شرایط و قوانین عودت (بازگشت) و گارانتی کالا” جزو قوانین نوید بررسی بوده و ثبت نام در نوید بررسی، به منزله ی پذیرش توافق نامه ی کاربری و تمام قوانین و شرایط سایت، از جمله “شرایط و قوانین عودت (بازگشت) و گارانتی کالا” می باشد.

 • تبصره – نظرات، امتیازها و پرسش و پاسخ هایی که کاربران در خصوص کالاها در سایت درج مینمایند، نظر و تجربه شخصی آنها نسبت به کالای مذکور بوده و برای نوید بررسی هیچ گونه مسئولیتی ایجاد نمی کند.

تمام کاربران با قبول این توافقنامه میپذیرند که فروشگاه نوید بررسی هیچگونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات وارده، ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر، غیر اخلاقی، غیرشرعی و ناهنجار و غیر قانونی و بر خلاف عرف و شرع و دین و مذهب و موهن مندرج در سایت ندارد. بدیهی است به محض اطلاع و رویت چنین مواردی اطلاعات مذکور از سایت حذف خواهد شد و با فرد خاطی برخورد خواهد شد. . نوید بررسی در مورد صحت اظهارات كاربران در خصوص کسوراتی از قبیل مالیات، عوارض و دیگر و مطالبات قانونی که به مبالغ دریافتی یا پرداختی تعلق می گیرد، هیچ مسئولیتی ندارد و مسئول پرداخت این کسورات نخواهد بود.
نوید بررسی در خصوص کسوراتی از قبیل مالیات، عوارض و دیگر مطالبات قانونی که به مبالغ دریافتی یا پرداختی تعلق می گیرد، ملزم به ارائه توضیح و مدرک نمی باشد.

توجه مهم : پذیرش این توافق نامه ، به منزله مطالعه کامل و پذیرش کلیه ی شرایط و قوانین و راهنمای سایت و قرارداد و قوانین تامین و فروش کالا و سایر قوانین مندرج در سایت نوید بررسی می باشد و کاربران علاوه بر پایبندی به مفاد این توافق نامه، متعهد میگردند به کلیه مفاد قرارداد تامین و فروش کالا و توضیحات و قوانین ذکر شده در راهنما و سایر قوانین مندرج در سایت پایبند بوده و در صورت مشاهده هر گونه فعالیتی که ناقض قوانین مذکور باشد، کلیه عواقب محتمله بر عهده کاربر می باشد.